Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptam egy 1-est földrajzból,...

Kaptam egy 1-est földrajzból, hogy mondjam el anyumnak? 13/L

Figyelt kérdés

Nagyon félek elmondani neki, mert kaptam két egyest rajzból, és nagyon ki volt bukva.

Most már ezt még jobban félek elmondani. Következő órán írunk belőle dogát, úgyhogy arra jól megtanulom.

Várjak még hogy hátha 5-ös lesz a doga és akkor megtudom neki mutatni hogy nem tanultam, de ki is javítottam, vagy mondjam el neki most? :(


2010. okt. 9. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pff... ha a rajz egyeseken kibukott, akkor a földrajzon mégjobban ki lesz akadva (hogy lehet egyáltalán rajzból egyest kapni!?). Egyébként sokkal tisztább, ha elmondod minél hamarabb. Azt is mondd el hozzá, amit ide írtál, h hamarosan lesz dolgozat, és arra aztán tényleg igazán fel fogsz készülni.
2010. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hmm , rajzból kaptál 2 1-est? hogy lehet rajzból kapni?:)


amúgy igaz , ha ezekért haragudott, akkor a földrajzért sztem is mérgesebb lenne.


de , jobb ha elmondod neki minél hamarabb , mert ha később magától jön rá, az nem jó, amúgy meg mi van ha nem sikerül majd 5ösre megírnod a földrajzot?

2010. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Ekkora hülye vagy a földrajz egyszerű tárgy főleg hetedikbe(13 évesen szoktak hetedikesek lenni)

rajzból meg hogy lehet 1est kapni

mond el neki simán hátha ahhoz nem vagy ilyen hülye

2010. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igaz, én már gimis vagyok, de tavaly kaptam vagy 6 egyest, mert otthon hagytam a rajzot, és hiába mondtam h beviszem köv. nap, az oszttársam bevihette, nekem meg ezt mondta a tanár, aki egyébként engem nagyon utál, mert aki jól rajzol, mindenkit utál a suliban:

"Neked nem kell behozni holnap, már úgyis beírtam az egyeseket...!"

Szóval a félévi 5ösöm így lett 3as év végére...

amúgy bocsí az offért...


A kérdésre a válasz: tényleg jobban teszed ha elmondod, mert ha magától jön rá, sokkal de sokkal rosszabb lesz..

És gondolj bele, a rajz csak egy készségtárgy, ha azon kibukott h abból kaptál 2 egyest, akkor a földrajzon jobban kibukna, de jobb hamarabb elmondani, mint h ő jöjjön rá....

2010. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsí, év vége előtt volt, és rajzoKAT, mert szinte mindent egybe szedett be... bocsíí...előző vagyok...:D
2010. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia anya!nagyon jó napom volt ma,többek közt kaptam egy egyest földrazból.
2010. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!