Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szallagavatóra milyen legyen...

Szallagavatóra milyen legyen az osztálytánc?

Figyelt kérdés

Felvetettünk már egy párat, de mindig megoszlik a vélemény, felének tetszik, felének nem... Valami jó ötlet valakinek? (hip-hop, country kizárva, mert a másik osztály táncolja)

Tudom magunknak kéne valamit kitalálni, de inspiráció jöhet, aztán össze rakunk valamit, ami a nagy részének tetszik.

Előre is köszi :)


2010. okt. 7. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

"Szallag"... központozási hibák... "össze rakunk"...inkább azon agyalnátok, hogy hogyan fogtok így leérettségizni!


Táncoljatok hakát, az garantáltan mehet fel a Tube-ra!

2010. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem akartok ugrabugrálósat, akkor pl. reneszánsz. Mi is azt táncoltunk az osztállyal és hatalmas sikere volt, mert nem egy hétköznapi tánc. Meg a ruhák is különlegesek hozzá :)
2010. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
táncoljatok olyat, amiben több stílus keveredik (hip-hop, társastánc, kán-kán) vagy mi néptáncot táncoltunk, annak is hatalmas sikere volt:)
2010. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szalag... érettségire is készüljetek...
2010. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tényleg igazad van első, nem írtam helyesen, nem írogatok kifogásokat, hogy siettem stb.. később már láttam, de egyébként én ezen az oldalon ennél ezerszer durvább hibákat is láttam már..:O


Az a baj, hogy a b-sek is ilyen kevertet csinálnak, kacsatánc, country, meg a fene tudja, még mit raknak bele, az osztályuk másik fele, pedig hip-hop, szóval elég gonoszság, hogy ilyen sok mindent elvettek tőlünk, eredetileg country lett volna. (nem tudom, miért engedik meg nekik, na mindegy)

Szerintem az osztályom nem menne bele reneszánszba, és néptáncba, elég sok a nyafka de azért köszönöm, nem rossz ötlet.

2010. okt. 7. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
és mi lenne, ha különböző társastáncokat ötvöznétek? Mondjuk jive és cha-cha keveréke, esetleg Tangó és keringő ötvözete. Vagy táncoljatok paso doblet :)
2010. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kacsatánc???


Komolyan, a szüleitek a vállalati bulikon, meg a SZOT-üdülők ismerkedési estjein járták, amikor már kezdett sok lenni a négycsillagos jugoszláv Napoleon-konyak...


A báli tánc mindig is a keringő marad, hazánkban emellett a Palotás. Ha a többi osztály ilyen trendi hülyeséggel jön, akkor nektek három választásotok marad:


a: kitaláltok valami még látványosabb baromságot

b: ugyanabban a stílusban még jobbat csináltok (és onnantól öri-hari)

c: követitek a klasszikus vonalat, és megtanultok keringőzni/Palotást járni


A nagymamák a harmadiktól fognak sírni, a "kiteszemap.csám" hip-hoptól a bátyáitok és öcséitek csöppennek el (illetve az apukák egy része), a country-t/polkát mindenki elfelejti.

2010. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"b: ugyanabban a stílusban még jobbat csináltok (és onnantól öri-hari)"


Már így is öri-hari van, mert elvettek nagyon sok lehetőséget tőlünk (amit persze akkor tudtunk meg a tanártól, amikor már bementünk, hogy country lesz, hogy ők is azt.

Azért nem olyan szerencsés dolog ugyanazt, mert ők b-sek, mi pedig c-sek vagyunk így ők adják elő először, így mi már unalmasak lennénk :(


"c: követitek a klasszikus vonalat, és megtanultok keringőzni/Palotást járni"


Igen lesz évfolyam keringő a végén, de előtte vannak az osztálytáncok, ami egyéni osztályonként.(ezért sem akarok én személyszerit nagyon ugrálóst, mert szét megy keringőre a hajunk)


"a: kitaláltok valami még látványosabb baromságot"


Most ezen gondolkodunk, nem nagyon maradt más..:(

Természetesen kacsatánc és társaik mellőzve :D:D

2010. okt. 7. 18:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Tetszenek, majd felvetem nekik, bár szerintem a nulla tánctudásunkkal nehéz lenne még betanulni ilyen nehezeket, legalábbis nehéznek látszik, az meg máskérdés, hogy a tanárunk például tud-e paso doble-t:D:D
2010. okt. 7. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk matróz táncunk volt és nagyon jól sikerült, aránylag eredeti is. Ezen kívül szerintem jó ötlett lenne a rock&roll és a bajor sőr tánc:) Gúglizz rá!!:)


A hajad pedig nem fog szétjönni az ugrálástól mert annyi fixáló lesz benne!!:) Hidd el rettegtem tőle, de 3-szori mosás után is ugyanúgy állt a hajam.

2010. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!