Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek el tanulni érettsé...

Mit kezdjek el tanulni érettségi után ha azt akarom hogy az egyik leg keresettebb diplomám legyen? Tehát vagy nagyon ritka de igény van rá vagy nagyon sok helyen keresik S nem találnak eleget. Illetve diploma nélküli szakma is szóba jöhet

Figyelt kérdés
vagy akár nem is szakma
2023. márc. 16. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Programozás. Ezen belül a biztonsági szakember, etikus hekker elég menő. De lehetsz óvodapedagógus is, azt is sok helyen keresnek. :-D
2023. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan ma a programozás a legkeresettebb mikor a csapból is az IT folyik?
2023. márc. 16. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit nagyon sok helyen keresnek általában nem túl jól fizető állások, nem hiába nincs rá elég ember.


Programozó informatikus diplomával nagyon jó fizetésed lehet, viszont azért nem ritkaság, hiszen mindenki a jó fizu céljáért választja ezt a szakot.


De pl. elmehetsz orvosnak is, akkor is keresett lesz a diplomád, neked kell tudni mi az ami jobban érdekel és mi az amihez értesz is.

2023. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődésednek megfelelően válassz. Én a legkönnyebbnek mondott szakon is vért izzadtam, egyszerűen, mert nem az én utam volt. Míg a mérnökin szépen vettem az akadályokat.
2023. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 ja hogy azért nincs rá ember mert nem tudnak eleget fizetni vagyis hiába nincs ember nem tudják őket pénzzel bevonzani?
2023. márc. 17. 07:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben ez a helyzet sajnos :(
2023. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A nevelő intézetek esetében is hallottam ilyet hogy a többség azért dolgozik ott mert máshova nem veszik fel őket nekik viszont muszáj felvenni őket mert kell valaki és nem tudnak annyit fizetni amennyiért hozzáértő vagy legalábbis lelkiismeretes megy el...
2023. márc. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!