Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen témából csináljak...

Milyen témából csináljak kiselőadást olaszból?

Figyelt kérdés

A keresztapából akartam, de abból már valaki csinált:S Ilyen városokról, országrészekből stb. nem akarok, másrészt abból már régebben csináltunk is. Ezenkívül bármi mást írhattok, ami tipikusan olasz. Mint a keresztapa:D Színész, zenekar/énekes - csak Eros ramazottit ne:D - film, bármi. Csak ilyen

jellemzően olasz kult legyen:D

Amúgy bármi jöhet:D Nincs behatárolva, hogy miről lehet.

Téged mi érdekelne?


2010. okt. 6. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

tésztafélék?? Annyiféle nevük van, biztos akad köztük olyan, ami egy-egy tájegységhez kötődik, ott alakult ki, története van... Valami gasztro előadás, hm?


Hogy mennyire tipikus, azt nem tudom, de Moravia, Buzzatti regényeinek hangulatvilága elég érdekes, pl. az örömlányokról szóló írásaik.

2010. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D köszi:) tésztafélékről is készült tavaly:S pedig az is jó:) A 2.-ról - lehet, szégyen - még sose hallottam:) Amúgy azt hiszem a divatról csinálom meg. Úgyis témába vág most:)
2010. okt. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!