Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit javasoltok?

Mit csináljak? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

18 már elmúltam, jelenleg egy műszaki eladói szakmát adó suliba járok, ez az utolsó évem.

De engem ez az egész témakör (eladó) nem érdekel.

Inkább programozás, amivel egy cégnél kapnék is munkalehetőséget hosszútávra.

Arra gondoltam, hogy halasztok, és megpróbálom ezt a lehetőséget, ha nem tetszik akkor meg nem sokat veszítettem, csak egy évet meg csomó tapasztalatot gyűjtöttem.

Ismerősök, szülők azt mondják, csináljam azt amit szeretek, szóval nem ragaszkodnak hozzá, hogy csináljam ezt végig..


2010. okt. 5. 07:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Jo tanacsokat kaptal, mivel nagyon fontos, hogy olyan munkat vegezz, amit szivesen es szeretettel csinalsz, mivel a fel eletunket a munkahelyen toltjuk,

nem beszelve arrol, hogy az a jo szakember, Aki szivvel, lelekkel vegzi a munkajat!

2010. okt. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!