Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételinél most...

Egyetemi felvételinél most akkor a felvételi díj, hogy is van?

Figyelt kérdés

Felvi.hu oldalon átvisz az oktatás hivatalra , ott azt kitöltöttem és átutaltam a megfelelő összeget. Közlemény rovatba a tranzakció-azonosítót feltüntettem. Viszont a felvin és az oktatási oldalon is azt írja, hogy nem ment át az átutalás.

Felvi oldalon fel se tudom tölteni a bizonylatot, hogy megtörtént az átutalás mert nem lehet sehova se. Ilyenkor mi a teendő?



#egyetem #FELVI #felvételidíj
2023. febr. 4. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hétvégén nincs utalás.
2023. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk felhívod őket telefonon. Azt próbáltad már?


Egyébként meg ha tőled elment az utalás, akkor valószínűleg még nem könyvelték le. Ez a része nem automatikus, türelmesnek kell lenned. Ha szedáig nem változik, akkor már érdemes betelfonálni. De az is lehet, hogy a bank rendszere szarakszik.

2023. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néztem a bankot, eleinte könyvelés alatt volt. De már tegnap óta fel van tüntetve , hogy le van könyvelve így az átutalás is megérkezett.
2023. febr. 4. 13:28
 4/8 A kérdező kommentje:
De majd akkor hétfőn betelefonálok, köszönöm szépen.
2023. febr. 4. 13:29
 5/8 anonim válasza:

Szia! Én is az utalás mellett döntöttem, és ugyan úgy vagyok vele most, mint te. Csütörtökön elutaltam az összeget, és még mindig azt írja nekem is a rendszer a felvételi fiókomban, hogy folyamatban van. (A szolgáltatótól kaptam üzenetet, hogy a számlámon megtörtént a terhelés.)

Na ez az, a felvi.hu-n írják, hogy akik utalnak, azoknak kötelezően fel kell tölteni róla a bizonylatot. De a feltölthető dokumentumoknál csak a bizonyítványokat lehet feltölteni…

Akkor legalább nem vagyok egyedül ezzel a “problémával”… :(

2023. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn felhívom őket és ha kapok valami hasznos információt vagy bármit akkor majd írok.
2023. febr. 4. 15:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket. Azt az információt kaptam, hogy nem baj az ha a felvin azt írja, hogy még nem lett kifizetve akkor is lehet hitelesíteni. Később majd lehet, hogy kérni fogják az átutalási bizonylatot.
2023. febr. 6. 16:03
 8/8 anonim válasza:
Szuper, köszi, akkor így én is megnyugodtam. Bár a felvi.hu-n lehetne több infó az utalás teljes menetéről.
2023. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!