Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg cnc gépkezelő vagyok...

Jelenleg cnc gépkezelő vagyok gépgyártás technologia tecnikus végzettséggel szériagyártásban.De szeretnék egyedigyártásban,kisszériába programozóként elhejezkedni. Miyen képzést vagy egyéb lehetőséget tudtok ajánlani?Bármilyen tanácsot elfogadok.

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jooble, profession, indeed
2022. dec. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
hozzánk ne gyere!
2022. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy érted?
2023. jan. 2. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel a két szakmával igazából megvan a szükséges végzettséged, neked kell találnod munkahelyet. Ha egyedi gyártás érdekel, akkor maszeknál lenne jó elhelyezkedni. Megjegyzem, az egyedi gépgyártós pozíciók és TMK kb. kihalásos alapon működnek. Ugye ez a tömegtermelés egyik hátránya, hogy háttérbe szorulnak az egyedi megoldások, kiszorítva az egyedi kreativitást igénylő munkákat, így sokak számára marad a minimális szaktudást igénylő CNC gépkezelés 3 műszakban, amely gyakorlatilag kimerül a munkadarab adagolásban, szerszámcserében és az időszakos ellenőrző mérésekben... Érdemes lehet javítóüzemeket, gépfelújítással foglalkozó cégeket megkeresni, ott az egyedi gyártás, egyedi forgácsolás nagyobb hangsúlyt kap.
2023. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van és ez a szomorú.
2023. jan. 3. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 vagyok, mégegyszer mondom, nehogy hozzánk gyere, elegünk van már a kezdő ficsúrokból! menj külföldre!
2023. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem te se anyád hasába tanultad a szakmát,te is voltál kezdő ficsúr.Nyilván vannak akik szarnak az egész szakmára de valaki meg szeretné fejlődni és előrelépni.
2023. jan. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!