Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem büfészaknak számít?...

Történelem büfészaknak számít? Miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Mert nehéz.
2010. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem tudom, mi a gyakorlati haszna (azon kívül, hogy egyesek töritanárként vagy könyvmolyként megélnek belőle). Más szóval nem olyan, mint a villanyszerelő szakma, aminek kézzel fogható haszna van.
2010. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A büfészak szót mindenki másra használja.


Vki a könnyen elvégezhető szakokra (óra helyett elég a büfében ücsörögni, úgy is meg lehet csinálni), mások szerint pedig azok a büfészakok, amikkel a diploma megszerzése után max büfében vagy ruhatárban lehet dolgozni.


Az első szempontból szerintem nem büfészak, mert azért elég tanulós (csomó évszám pl..), a második szempontból viszont eléggé büfészak.

Nem sok mindent tudsz vele kezdeni a tanításon kívül.

2010. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem a történelmet, amióta csak tanulom, de mivel egy érv sinccs az mellett, hogy oda menyjek, valószínűleg nem fogom ezt választani...:(
2010. szept. 29. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

A büfészakok azok, amiknek nincs semmi haszna, de akinek van pénze az fizetős kurzuson elvégezheti aztán lehet nyálat verni,h én is egyetemista vagyok, kis_ggel egy ilyen alibi szakot, ül a büfénél egész nap és kész. Aztán meg lehet májerkodni,h diplomám van. Csak épp nem megy vele semmire. Ismerős a vicc, h mit mond a frissen diplomázott bölcsész a másik frissen diplomázottnak, akinek már van munkája? -Egy Big Mac-et kérek diétás kólával.


Régebben divat volt az is, h a kötelező nyelvvizsgát letették eszperantóból vagy lováriból, mind a kettő viszonylag egyszerű nyelv kb. zéró nyelvtannal és 500-1000 szavas szókészlettel.

2010. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami konnyu az a kamuszak, akar ellehet helyezkedni vele akar nem.

Amivel pedig nem tudsz elhelyezkedni (csak bufesnek) az a bufeszak, akar nehez akar konnyu.


A tori bufeszak. Max, tanar lehetsz.


S.

2010. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz a kiigazítást :D
2010. okt. 3. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó szakiránnyal igen sokfelé el lehet menni töriről, az, hogy csak tanár lehetsz vele, enyhe túlzás.

pl. néprajz szakiránnyal dolgozhatsz múzeumban, koreográfusként, mehetsz versenyekre zsűrinek. De ha például a levéltárat választod mellé, akkor levéltárban dolgozhatsz.

Tanításon kívül rengeteg dolgot lehet csinálni a törivel, csak aki nincs benne, az ezt nem látja. Amiket írtam, az mind abszolút az életből vett példa.

2010. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!