Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor ráírhatok a tanáromra...

Ilyenkor ráírhatok a tanáromra vagy illetlenség?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért írnál és milyen platformon?

Emailt, Teams üzenetet lehet küldeni ilyenkor is. Messengeren nem zavarnám.

2022. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tudja majd mosni magáról, talán nem fog annyira megharagudni érte.
2022. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teamsen írnék, elkészítettem a szorgalmi házi ami excelben volt és kolis vagyok , így csak ma vagy holnap tudnám neki elküldeni
2022. okt. 31. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármikor írhatsz neki, nem kötelező azonnal elolvasnia. Ezzel nem ugrasztod ki az ágyból, akármit is csinál.
2022. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teamsen vagy emailben simán. Akit véletlen nagyon zavar, hogy munkaidőn túl keresik, az úgyse nézi ilyenkor. Személyesebb platformon nem keresném, max ha nagyon sürgős lenne. Egyébként én annyit szoktam még néha, hogy időzítővel küldök üzenetet, akkor én is letudtam, és ő sem hajnalok hajnalán kap emailt mondjuk. 😄 De ez neked most nem releváns, ha csak ma-holnap tudod elküldeni, küldd szerintem nyugodtan, csak egyébként egy egész hasznos funkció.
2022. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az email szerintem sose problémás. De igazából, ha Teams-en írsz, az se. Én általában e-mailben szoktam keresni a tanáraimat, arra előbb válaszolnak.
2022. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!