Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit felvettek...

Van itt olyan, akit felvettek költségtérítésesen fősuli és átvették államira?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a koliban volt egy ilyen szobatársam/haverom.
2010. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
van ahol kevés ehly van van ahol több. KJFen pl vmi 5 embert vettek át tanszékenként. persze ehhez szín ötös kellett.
2010. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ismerek két ilyen embert is. Egyik Pázmányos, másik ELTE-s. Egyik sem kiemelkedő teljesítményű, de ugye mindig a legrosszabbul teljesítő diákokat rakják át költségtérítésesre, a költségesek közül meg csak az mehet át államira, aki kérvényezte (államira átmenni nem automatikus :) ). Így sokan nem tudnak erről a lehetőségről.


Korábban nem is gondoltam volna, hogy ennyire ""könnyű"" átmenni államira, valahogy ez nekem valószínűtlennek és elérhetetlennek tűnt, bár nekem nincs ilyen problémám, államis vagyok, és úgy tűnik ez nem is fog változni. :)

2010. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha kérvényezem mitől függ, hogy megadják-e ?
2010. szept. 27. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Leginkább attól, hogy hányan mennek költségtérítésesre/iratkoznak ki, hányan akarnak átmenni államira, meg persze ez után jön az elvégzett kreditek összege és a tanulmányi átlag.
2010. szept. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!