Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Most leszek...

Mit csináljak? Most leszek 11-es és ki kell választani hogy milyen emeltekre akarsz menni(+2 óra hetente) és én közgazdász szakra akarok menni majd, de nem tudom eldönteni hogy mit csináljak. Nem akarom tul válalni magam.

Figyelt kérdés
Eddig úgy akartam hogy felveszem a törit és a matekot meg a föcit de földrajzból csak közepen érettségiznék 5. tantárgynak, de rájöttem hogy ez sok és változtatni kell. Szóval mit ajánlatok Matek emelt töri közép és akkor felveszem a föcit(közepen érettségiznék) ötödiknek így csak kettő emeltem lesz, vagy Töri emelt Matek emelt és a föcit megtanulom egyedül úgy is csak közép.
2022. aug. 29. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Középszintű érettségihez nem kell fakultáció.
2022. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 Nem kell de ajánlott ha nem tanulja végig.


Mindenesetre bőven elég kettőt is felvenned szerintem. A matek tökéletes lesz egynek mivel gazdasági szak. Ott arra nagy szükség van. A többit majd eldöntöd de a föcit meg lehet tanulni önállóan is, nagyon könnyű tárgy.

2022. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor legyen Matek és Töri és max nem emeltezek töriből, föcit meg megtanulom magamtól azt annyi?
2022. aug. 29. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt helyeslem.
2022. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez lesz így 2 emelttel sokkal könnyebb lesz köszi
2022. aug. 29. 16:20
 6/6 A kérdező kommentje:
De amúgy az oktatástól az jó nagy baromság hogy nincs az embernek földrajz órája biosz meg fizika van
2022. aug. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!