Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Neptunban miért nem tudom...

A Neptunban miért nem tudom módosítani az állampolgárság, a diákigazolvány ésvaz okmányok adatait?

Figyelt kérdés
A Neptunban nem találok arra lehetőséget, hogy megadjam az állampolgárságomat, a diákigazolványom és a személyi igazolványom adatait. Vagy ezeket nem is tudom megadni/módosítani csak egy adott adminisztrátor a beiratkozást követően (most kezdem az első félévet)?

2022. aug. 28. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamilyen adatod változott, akkor jelezd a tanulmányi előadód/tanulmányi osztály felé, csak ők tudják módosítani
2022. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ezeket (és még néhány adatot) nem tudod saját magad módosítani. Ennek oka, hogy ezek olyan azonosító adatok, amiknek megváltoztatása visszaélésre is módot adhatna. Ahogy #1 írja, ezt a megfelelő okmány bemutatása után a TO-s előadó tudja módosítani.
2022. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!