Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a leckekönyv és mire jó?

Mi az a leckekönyv és mire jó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha fősulis leszel megtudod. Tömören abba írják fősulin/egyetemen a jegyeid, de majdnem mindenhol már elektronikus.
2010. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyasmi mit az ellenőrző.

Csak ilyet nem kapsz minden évben, egész fősuli/egyetem alatt ebbe írják a jegyeket.

De mivel itt év közben nem kapunk jegyeket, csak félévek végén, azok vannak beleírva.

Így dióhéjban ennyi.

2010. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Háát. én nem így tudom.

Nálunk az vesz magának leckkefüzetet aki aki akar és nem kötelező. És ebbe bevannak számozva a hetek és heteken belül a 7 nap. És pl. a hétfőhöz beirhatod hogy mi volt matekból a lecke : a tanköny 42. oldal 5ös feladat.. vagy felirhatod a dolgozatod. Tehát nem minden tantárgyan a külön füzetébe irod , mert lehet hogy azt beszedik hanem minden egyhelyen van . :)

2010. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a leckekönyv az, amit az első 2 válaszoló mondott.

a 3. válaszoló gondolom még általánosba jár :) amiről ő beszél, olyan is van, de az leckefüzet, ahogy ő is írta.

2010. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!