Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felmentést kaptam egy...

Ha felmentést kaptam egy tantárgyból (nem kellett belőle vizsgáznom), attól még kaphatok ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, és már korábban tanultam egy tantárgyat egy főiskolán, azt beszámították, így nem kellett vizsgáznom, hanem autómatikusan megkaptam a jegyet. Nappalis, államira járok.
2008. jan. 1. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ösztöndíj megítélésénél az átlag számít. Márpedig az adott tantárgyra kaptál érdemjegyet, melyet a mentesítő határozatban közöltek veled, illetve az indexedbe, neptunba bevezették, indexbe a mentesülés tényét bejegyezték. Vagyis az adott tárgy érdemjegye olyan, mintha vizsgáztál volna. Az is része lesz az ösztöndíj megállapításához szükséges átlagnak, vagyis az nem számít, hogy vizsgamentességet kaptál. Tehát fogsz ösztöndíjat kapni, ha megfelelsz a folyósítás követelményeinek.
2008. jan. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem számolják bele az ösztöndíj mutatóba.(szemét húzás is lenne azokkal szemben,akik meg 2*annyi órára járnak,kétszer annyi beadandóval,kétszer annyi zh-val.)Így lett olyan,akinek 0,valamennyit hoztak ki,mert alig volt 2-3 órája hetente.
2008. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nálunk beszámították:))

És miért lenne szemétség?? Egyszer már megtanulta és le is vizsgázott belőle.. EZ ÍGY korrekt

2008. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!