Roma gimnazista egyetem előtt! Szállás segtség! olvass tovább?
Figyelt kérdés
Egyetemre készülök, roma diákként.
Budapestre utazom, 300km-ről, egí találkozó miatt.
A találkozó, egy író, rendezővel lenne, egy közös projekt miatt, de nincs szállásom. Valaki esetleg tud olyan alapítványt, aki tudna nekem segíteni a szállásban?
Sajnos egyedül nem tudok kibérelni egy szobát, ilyen árak mellett....
2022. febr. 23. 18:09
1/2 anonim válasza:
Hostel sem jöhet szóba? Hány éjszaka?
2/2 anonim válasza:
Esetleg kollégiumoknál kérdezősködj, hogy 1-2 napra meg tudnál-e szállni náluk. Vagy valami olcsó hostel a külvárosban
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!