Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A TELC nyelvvizsgán miért...

A TELC nyelvvizsgán miért grafittal kell írni? És milyen volt azoknak, akik mostanában voltak?

Figyelt kérdés
Bármilyen infót szívesen fogadok.
2010. szept. 11. 12:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Hivatalosan azért, mert könnyebb javítani, amugy korrupt az egész.

Én az aug 14-in voltam, háát...mire vagy kíváncsi? Szokásos.

2010. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag valami gép javítja ezeket és azt jobban felismeri... Hát nem tudom. Más helyen olvastam, hogy biztos bele szoktak javítani, de most annyi mindenkinek sikerült elsőre, hogy nem hiszem.

A mostani nem volt könnyű, de én nem éreztem olyan nehéznek sem. Volt viszonyítási alapom, mert voltam februárban is, kb. ugyanolyan volt. Ha előtte készülsz rendesen és szinte csak ezzel foglalkozol akkor szerintem menni fog. Legalább is én ez tapasztaltam =).

2010. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közép vagy felső? Milyen nyelv?
2010. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért kell ceruzával írni, hogy Te magadnak ki tudd javítani, nem? Legalábbis a hivatalos verzió szerint.
2010. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Azért kell grafittal írni, mert a nem fogalmazós feladatokat (pl. fogalmazós a levél) egy grafitérzékeny géppel, szkenneléses eljárással javítják ki.


Senki se fogja kijavítani a hibáidat, ugyanis a vizsgán mindenki egy kódszámot kap, azt kell felírni a lapra, nem a nevedet.


Ezeket azért tudom, mert még 2008-ban mielőtt elmentem vizsgázni, részt vettem a TELC központ által szervezett vizsgafelkészítő tanfolyamon, és egy vizsgáztató tanár (szóbeli és levél - ezeket természetesen nem gép javítja) készített fel minket, így Ő többek között ezeket is elmondta.

2010. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!