Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elbukott vizsga? Többi lent!

Elbukott vizsga? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

SZTE ÁJTK.

Első féléves vagyok és elbuktam 1 vizsgát. Azt tudom, hogy a második alkalom még ingyenes. De ez a második (ingyenes) alkalom lehet az utóvizsga héten is? Vagy akkor már fizetnem kell? Csak mert neptunban azt már ismetlő vizsgának írja.



2022. jan. 26. 02:08
 1/1 kris3890 válasza:
Igen, lehet A, B, vagy akár C vizsgát is tenni a dékáni/utóvizsga héten, mivel még csak B vizsga ezért még ez ingyenes is, annyi hogy ezek az utóvizsga héten tett vizsga alkalmak korlátozott számúak, általában tanulmányaid folyamán csak kétszer használhatod + lehet, hogy külön kérvényt kell leadnod, hogy az adott utóvizsga heti vizsgára felvegyen a tanulmányi osztály.
2022. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!