Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi Egyetem kollégiumi...

Szegedi Egyetem kollégiumi díja 2021- ben mennyibe került?

Figyelt kérdés

Mennyi a kollégiumi díj Szegedi Egyetemen?

Jó kollégistának lenni?



2022. jan. 2. 10:49
 1/2 anonim válasza:
62%

A szegedi kollégium díja csak attól függ, hogy önköltségesen vagy-e, vagy államin, az összes kollégium díja megegyezik. Az állami támogatásosoknak 9320 ft, az önköltségeseknek ez az összeg pár ezer forinttal drágább.

Az, hogy jó-e kollégistának lenni az rajtad függ. Ha tudsz alkalmazkodni szobatársakhoz, nyitott vagy ismerkedésre és meg tudod szokni, hogy szinte soha nincs csend, akkor csak szeretni lehet. Én éltem albérletben is, de rettenetesen utáltam, ezerszer jobban szeretek kollégiumban lakni. Én a Károlyiban lakok, itt lakik a legtöbb kollégista. De sok kollégium közül tudsz választani, sőt, lehet a szakodnak megfelelően szakos kolid is van itt.

2022. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is Károlyis vagyok, de voltam Öthalmis és Hermanos is, mindkettő sokkal csendesebb és nyugodtabb a Károlyinál. Szóval nem feltétlenül zajos egy kollégium.
2022. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!