Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ettől még meglehet az abszolut...

Ettől még meglehet az abszolutórium?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős az egyetemen, és olyan kérdésem lenne, hogy ha a mintatantervben a szak teljesítéséhez előírt kreditszámom megvan, teljesítve van az össze kötelező tárgy, illetve teljesítve van a szabadon- és a kötelezően választott tárgyakból is a szükséges kreditszám, viszont valamelyik félévben volt egy szabadon választható tárgyam, amit végül nem teljesítettem, akkor ez lehet akadálya az abszolutórium megszerzésének?

Vagyis, ha minden más megvan, csúszhatok, egy szabadon választható tárgy nem teljesítése miatt?



2021. dec. 17. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az összes kredit meg van a mintatanterv szerint, akkor lehet abszolválni. Gondolom a nem teljesített szab.vál helyett volt másik felvéve és teljesítve.
2021. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, több kreditem is van végül teljesítve, mint, ami a szakhoz kell.
2021. dec. 17. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendben van.
2021. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó

Köszönöm! :)

2021. dec. 17. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!