Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiai érettségivel egészsé...

Biológiai érettségivel egészségügyben hova lehetne elhelyezkedni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy én még csak 11-es vagyok, és idén vettem fel BIoszból a faktot. Abból szeretnék érettségizni és utánna fősulira vagy egyetemre járni.Csak nem tudom hogy mit lehetne...mert én inkább olyan beállítottságú vagyok hogy érdekel az emberi test belső felépítése, egyes belső szervek működése,felépítése.Ezzel kapcsolatosan merre tudnék szakosodni? ORVOS NEM SZERETNÉK LENNI!!!szóval azt ne nagyon írjatok ha lehet de bármilyen véleményt elfogadok!!!!:)Egyébként 17éves lány vagyok
2010. szept. 3. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az egészségügyben a legtöbb szakmához kell a biológia/vagy elfogadják felvételi tárgyként. Szóval elég sok lehetőséged van.

Pl. itt van az ápoló, a dietetikus, a védőnő, a gyógytornász és a népegészségügyi ellenőr. Lehetsz gyógyszerész, egészségügyi szervező és orvosi képalkotó analitikus is.

Ajánlom, hogy a felvi.hu-n nézz szét, pl. a Semmelweis orvosi egyetem szakjait, ott minden le van írva.

[link]

2010. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sehova. max takarítónak.
2010. szept. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: bocs nem olvastam végig, ha utaná mész egyetemre, akkor nyilván bármi lehetsz. a kérdésedből azt hittem, csak sima érettségivel akarod.
2010. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!