Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg kell várjam a gólyatájékoz...

Meg kell várjam a gólyatájékoztatót a kurzusfelvétellel? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Kaptunk a beiratkozásnál egy Hasznos tudnivalók című lapot, amelyiken rajta van az összes fontos dátum erre a félévre. Ott azt írták, hogy a rangsorolásos kurzusfelvétel már harmincegyedikén elkezdődött, én pedig ezért ma felvettem azokat, amelyeket kellett. Erre az ETR-ben az van kiírva, hogy "előzetes", tehát én az előzetes kurzusfelvétel keretein belül vettem fel órát (amire igazából, pontszámítás miatt, nincs szükségem, mert gólya vagyok). Megnéztem a neten, kiderül, hogy nem, harmincegyedikén nem kezdődött meg a kurzusfelvétel, igazából NEGYEDIKÉN lesz az első nap. Ebből két kérdés következik:


1., Amit csináltam, mennyire gáz?

2., Meg kellett volna-e várnom a hetedikén lévő gólyatájékoztatót/negyedikét, amikor részletesebben megtudok erről infókat? Vagy most ezeket újra fel kell majd venni, mert nem ,,rendes" eljáráson belül csináltam? Most akkor adjam le őket, és vegyem fel negyedikétől őket?


2010. szept. 3. 13:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!