Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 274 fővel emelkedett a...

3 274 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 51 beteg. Mikor lesz távoktatás egyetemeken?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2021. okt. 18. 11:13
 1/7 anonim válasza:
84%
Szerintem nem lesz, a kormány azzal gyakorlatilag hiteltelenítené vele azt a politikát, amit az oltásügyben az elmúlt kb 8 hónapban műveltek. De nem tudom, meglátjuk
2021. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan magas a szám, de 3 napi adat, így megtévesztő. Korábban napi 6000 beteg kellett hozzá és nem volt oltás. Legalább ugyan ennyire sok betegnek kéne lennie a suli leálláshoz, de most, hogy van oltás szerintem nem lesz leállás. Tanulj szépen
2021. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Idáig a vadászkiállítást végét várta mindenki, most meg a békemenet végét.


Talán novemberben...

2021. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 ezer új betegnél és napi 20 többségében idős krónikus beteg halála esetén nem lesz digitális oktatás az egyetemeken. Decemberben kezdődik a szorgalmi időszak, addig csak kibírod nem?
2021. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért pont az egyetemeken? Amúgy nem lesz
2021. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
43%
Nagyon optimista becslés, de szerintem van rá esély, hogy ősziszünet után. Igaz egyetem és szakfüggő is a dolog. ELTE TáTK-n jelenleg hibrid oktatás van például, de kb. hetente betegszenek meg a tanárok és mondanak le jelenléti órákat. Szerintem simán megoldható lenne (főképp kevésbé gyakorlati szakoknál) egy teljes átállás online-ra és legalább senki nem esne ki egy-két hétre még csak egy influenza vagy egy gyenge lefolyású covid miatt se.
2021. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%
Az egészségügy leterheltségétől függ, de alapvetően a kormány szerintem sem akar jelenleg szigorú korlátozásokat bevezetni. Politikai-népszerűségi okokból sem annyira kedvezne, és részben készülnek a jövő évi országgyűlési választásokra.
2021. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!