Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elhagyható a szabadon választh...

Elhagyható a szabadon választható tárgy?

Figyelt kérdés

1.félévben felvettem egy szabvál tárgyat akire végül nem tudtam bejárni,de leadni már nem tudtam. Aláírásom sem lett meg belőle,meg ugye jegyet sem kaptam,tehát fébe maradt.

Azóta helyette megcsináltam egy másik szabvál tárgyat, tehát a kredit megvan.

Kérdésem,hogy csak így félbehagyjató,elhagyható a szabvál tárgy? Tehát hogy felvettem,de végül soha nem teljesítettem.

Utolsó féléves vagyok és most ugeott be ez a ballépésem..

Holnap írok a TO-nak, csak a saját megnyugtatásom és éjszakai alvásom érdekében kérdezem,háthat tudja valaki.



2021. okt. 12. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 100%-ig biztos vagyok benne. Nekem is volt ilyen tárgyam. Csak az a lényeg, hogy teljesíts annyi kreditet szabválból, amennyit az egyetem kötelezővé tesz.
2021. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az 1. írja
2021. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2021. okt. 13. 07:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!