Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért másik képzésre akar...

Miért másik képzésre akar kurzusokat felvetetni az etr?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most lennék elsős levelezős földrajz szakon, de nem tudok kurzusokat felvenni, pedig aug. 26-tól lehet. A gond, hogy a földrajz szaknál van valami "tanári előkészítő" képzés is, és erre a képzésre akar velem felvetetni kurzusokat az ETR szept. 02-től, nem pedig a földrajzra. A TO-val már kapcsolatban vagyok, tippeket adtak, hogy pl. fenn jobb oldalon helyesen van-e kiválasztva a képzés, és a ciklus. Igen, helyesen választottam ki, már küldtem képernyőképeket is a dologról kiegészítő magyarázó szövegekkel. Már millió meg egyszer átnéztem az ETR beállításaimat, azok szerintem jók.

Egy rövid leírás: kurzusfelvétel opció, képzés: GFR-B_L_2010, Földrajz Bsc_L_2010; ciklus: 2010-2011-1. Alább pedig már ezt írja ki: A "BT_ELOK_L, BA/BSc Tanári előkészítő_L" képzésben a "2010-2011-1" ciklusban az ön állapota: Beiratkozásra vár.

A TO azt írta a legutóbbi emailben, hogy továbbra sem látnak problémát, ez a "tanári előkészítő" mindenkinél be van csatolva a tanári minoros lehetőség miatt, és próbáljak meg "Új, ajánlat alapján" felvenni kurzusokat, de így sem megy. De miért erre az előkészítőre akar az ETR kurzusokat felvetetni? A leendő csoporttársak tudnak felvenni földrajzra kurzusokat, mert a tantervben megnéztem.

Köszi előre is az ötleteket, tippeket...


2010. aug. 31. 20:50
 1/1 A kérdező kommentje:
OK, a dolog megoldódott, a hiba nem az én készülékemben volt:)
2010. szept. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!