Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit is takar az esti tagozat?

Mit is takar az esti tagozat?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, emiatt nem vettek fel nappalira csak estire, fizetnem a sulira mindenképpen kéne, mivel már van szakmám (és érettségim). Egy egyetem szakképző iskolájába megyek, egészségügyi szakmát tanulni. Eddig mindig nappalin tanultam. Annyit tudok az estiről, hogy heti két napot kell bejárnom (ugyanúgy reggel mint a nappalisoknak) és kapok diákigazolványt. Az egyéb dolgokra lennék kíváncsi, iskolalátogatásit nem kapok, tehát diákmelóra sem tudok menni (rendes munkát sajnos nem kapok, emiatt is tanulok tovább...). Például napi szinten vannak itt is dolgozatok felelések, vagy csak vizsgaszerűen? stb...
2010. aug. 29. 15:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!