Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen szünetekben ti...

Egyetemen szünetekben ti otthagyjátok az asztalon a laptopot?

Figyelt kérdés

Levelezőn fogom megkezdeni az egyetemet (ha minden igaz), még nem tudom, hogy 1 vagy 2 napot kell bemenni, de azt tudom, hogy hosszú nap lesz.


Szünetekben egy hogy működik? Ti össze szeditek a laptopot és úgy mentek ki vagy csak "kijelentkeztek" és otthagyjátok?

(Tőlem egyszer loptak el egy telefont azóta "fóbiám van" és nagyon figyelek mindenre, de lusta is vagyok, hogy szétszereljem/összerakjam.


Hogy működik ez?

Nappali tagozatos véleményt is írhattok.


Válaszokat előre is köszönöm!



2021. aug. 10. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Levelező: Hacsak kiszaladok mosdóba, meg rövid szünet, hogy csoptársak ott maradnak, marad a laptop. Ebédszünetben, mikor mindenki magával van elfoglalva, akkor viszem magammal, mert nem várhatom el senkitől, hogy maradjon felügyelni.

(Mondjuk szerintem nem macerás a ki-be pakolás, netet meg ilyesmit lekapcsolva bírja egész nap az akksi, azt beállításokban be tudod lőni, hogy ne kapcsoljon ki, csak pihenjen a gép, ha lecsukod, szóval lecsuk, egér kihúz - nem szeretem a tapipadot -, táskába csúsztat, nem nagy cucc.)


Nappalin másabb, ott minden óra más-más előadóban van, ott muszáj vagy minden holmidat sétáltatni.

2021. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nappali tagozatos vagyok. Nekünk a legtöbb óránk más-más teremben van, így úgyis el kell pakolni és vinni kell mindent magunkkal a szünetekben. Viszont előfordult már, hogy egymás után egy teremben voltunk és én olyankor mindent hagyok a helyén ahogyan van, nyugodtan. Egyedül nyilvános helyen, nagyobb nyitott tereken (pl. aula vagy az étkező) nem hagyom ott a cuccomat őrizetlenül, max. ha elmegyek gyors a mosdóba, akkor leteszem a folyosón vagy ilyesmi. Nekem még soha nem volt ebből gondom, sőt. Előfordult már, hogy elhagytam ezt-azt (mondjuk kisebb értékű dolgokat, de volt már példa autókulcsra is :D) és mind megkerült úgy, hogy valaki megtalálta és leadta a portán vagy kitették facebook csoportokba, így megtaláltam én is. Valamint nálunk van értékmegőrző, így ott le szoktam adni ami nem kell végig napközben, nem akarom egész nap magammal hurcolni.
2021. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom ott.
2021. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha fix padtársaim vannak, akikkel jóban vagyok, akkor otthagyom, ha ők is bent ülnek. Ha nem, akkor viszem magammal. Amúgy soha nem viszek laptopot csak iPadet.
2021. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha ismerem a padtársaimat, ugyanott lesz a következő órám és nem hosszú időre megyek ki, otthagyom kikapcsolva. Ha bármelyik ezek közül hiányzik, viszem magammal.
2021. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyébként ha el is lopja valaki azt gyorsan le tudod követni ha tudod a laptop számát vagy ha be van kapcsolva a helymeghatározás vagy a nyomkövetés.
2021. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!