Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg lehetetlen 90-95%-osra...

Tényleg lehetetlen 90-95%-osra érettségizni magyarból emelt szinten?

Figyelt kérdés
Nekem min. a 90%-ot el kellene érnem.Mit tegyek,hogy ez májusig sikerüljön?Miből tanuljak?Naponta mennyi időt foglalkozzak vele?Hogy gyakoroljak?
2010. aug. 28. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de minden csak rajtad múlik.
2010. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze lehetséges, két esetben. Vagy egy teljesen logikusan gondolkodó ember vagy aki soha nem követ el gondolkozási és nyelvtani hibákat. Az írásbelin néhány óra alatt teljesen át tud gondolni egy problémát és azt 4-5 oldalban teljes mértékig leírja (állítás, bizonyítás, kifejtés) támadhatatlanul és egyértelműen, de mégis idézettekkel és művekre támaszkodva, szellemi magaslatokba emelkedően. Természetesen tökéletes külalakkal. És hihetetlen tudás anyaggal és beszédkészséggel a szóbelire. És persze nagy nagy szerencsével. Szóval valami egyszerűbb zseni.


Vagy a második lehetőség a protekció.

2010. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan készülj rá az necces. Mindenesetre tudd az ajánlott vagy kötelező irodalmat. A másik, hogy keress egy problémát, olvass utána és gondolkodj rajta. Mert a magyarnál igazából a logikus gondolkodás a kur va nehéz.
2010. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már egyszer érettségiztem magyarból,középszinten egy olyan tanárnál aki szószerint utált.akkor az írásbelim 88%-os lett.
2010. aug. 29. 07:55
 5/5 anonim ***** válasza:
én a helyedbe erre nem építenék. nem teljesen lehetetlen, de majdnem az. kb annyi az esélye, minthogy most kijussunk a foci EB-re. :-)
2010. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!