Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen diplomával lehet még a...

Milyen diplomával lehet még a rendőrségnél elhelyezkedni, ha valaki nem rtf-en végez?

Figyelt kérdés

Én ilyenekre gondoltam,hogy pszichológia, jogász, gazdasági diploma...

Szerintetek?

Nekem azt mondták,hogy szinte bármilyen diplomával felveszik az embert,csak valami féléves,vagy nemtom mennyi diős átképzésen kell részt venni,és egyből tiszt(hadnagy)rangba kerül az ember.

Egy ismerősöm pl jogi egyetemet végzett,és most nyomozó.

Csak tőle ezt most nem tom megkérdezni pontosan.

Az egyik falubeli csajszi meg biosz-kémia tanár végzettségű,és hívták,hogy menjen dolgozni a rendőrségen kriminalisztikán,csak ő nem akart.

Ti hallottatok már ilyenről?


2010. aug. 24. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyészek is vannak bőven.
2010. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy bármi, csak diploma legyen.
2010. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

komolyan vegyész, kémiatanári képzettséggel lehet menni oda dolgozni? király... itt a kérdésem amúgy, írjátok már le, hogy mit tudtok róla...


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


Előre is köszönöm

2010. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!