Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, online oktatás...

Egyetemisták, online oktatás alatt ti mennyit figyeltetek az órákra?

Figyelt kérdés
Bevallom, én szinte semmit. Kamerával is általában youtube-oztam, vagy másik órára csináltam a feladatot. dolgozat alatt ment a puska ezerrel. Csak vizsgaidőszak alatt kicsit megsínylem a dolgot XD de nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok az egyetlen. 20

2021. jún. 2. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Én azért az idő több, mint felében figyeltem, jegyzeteltem, bár tény, hogy sokszor dolgoztam, olvastam, chateltem, videóztam helyette.
2021. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Borzalmas volt. Kb a félév feléig néztem az előadásokat, aztán ennyi. Nyilván puskáztam is, mint az állat, ahol lehetett.

Most pedig szívok, mint a torkosborz, mert szóbelik vannak és még szigorlatom is van.

Nagyon könnyű itthonról semmibe venni, nekem ez a legnagyobb problémám, amúgy is nehezen koncentrálok.

2021. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Amin kellett kamera, azon aktív voltam. Sajnos ebből kevés volt. A többire annyira figyeltem, hogy mást nem hallgattam közben és azt pedig végig hallgattam, de nem jegyzeteltem, mert úgyis megosztja a jegyzetet a tanár. Nem igazán figyeltem. Persze zh-kon lehetett puskázni, de úgy állították össze a feladatokat, hogy ezt figyelembe vették. Tehát azért van olyan tárgy, amiből tanultam közben. Van olyan, amire csak utolsó zh előtt tanultam. Egyetlen tárgy van, amivel nagyon el vagyok maradva, mert csak beadandók voltak. Egy hét alatt kell majd pótolnom mindent.
2021. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nemsokára lesz az utolsó vizsgám, és online szóbeli. Igaz lehet puskázni, de lényegesen kevesebbet és észrevehető, szóval nem várok ötöst, csak annyit hogy átmenjek.
2021. jún. 2. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!