Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zárt írókört keresek, ahova...

Zárt írókört keresek, ahova tagokat várnak. Ismertek ilyet, és ha igen, küldtök egy linket?

Figyelt kérdés

Noss... annyi van, hogy régen tagja voltam egy zárt írókörnek, kb. 5 tagú volt, és tökjó, havi feladatokkal és egymásnak címzett kritikákkal.


Megint egy ilyesmi iránt érdeklődnék, lehetőleg egy zárt írókör után, ahová még éppen beférne egy tag; nem kell semmilyen különleges téma: pl. fantasy-val vagy sci-fivel foglalkozó klub.


ÉS, spórolok egy kis helyet mindenkinek, aki azt írja, hogy gugli meg ilyenek: több szóval is próbáltam a keresést, találtam nyílt írókört, zárt fantasy írókört, egy rakás pályázatot, de mikor már a könnyű pénzszerzésről kaptam linkeket, gondoltam, bepróbálkozom itt is.


Kösz előre is :)


2010. aug. 24. 11:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!