Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a megoldása ennek a játéknak?

Mi a megoldása ennek a játéknak?

Figyelt kérdés

drámán játszottuk - elég bizarr humora van a tanárnak, de nem lényeges ez most. - És nem jövünk rá a megoldására, de szeretnénk végre legyőzni a tanárt. Ehhez kellene a ti segítségetek.

Maga a játék úgy van, hogy a terem közepén tetszőleges helyzetben elhelyezünk annyi széket, ahányan vagyunk - a tanárnak is egyet. (a padok falak mellett stb.) A terem egyik végében van egy üres szék a tanár a másik végében van. Ő csak sétálhat, mi futhatunk, meg bármi. Meg kell akadályozdni, hogy leülhessen az üres székre. DE hogy cserélgessük a helyeket? egy csomó mindent próbáltunk már, de nem jött sajnos be. Ha valakinek van ötlete kérem, segítsen!


2008. dec. 4. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Fú, ez egy nagyon idióta játék. Mi is játszottunk néha ilyet drámán, de nagyon utáltam. Nem is értem mi az értelme. ^^" Bár gondolom ezzel nem segítettem sokat. :D
2008. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
én nem értem mi a lényege ennek....az úgy nem jó ha egyszerűen csak leültök mind a saját széketekre, az tanáréra meg pl.valaki ráteszi a lábát s akkor nem ülhet rá a tanár...vagy nem tudom milyen messze vannak a székek egymástól..meg nem tudom miért fontos az hogy futkározhattok..de mondom nem értem a lényegét...bocsi ha nem segítettem...
2008. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, azt nem lehet,e gy széken csak egy ember lehet.
2008. dec. 4. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
közben még1x elolvastam- szóval elvileg a székek nem egymás mellet vannak,ti meg nem ülhettek egyfolytában, mozognotok kell-ugye?szóval a lényeg, hogy amíg ti mozogtok és helyet cseréltek addig nem üljön le a tanár?bocsi csak nehezen értelmeztem...sajna megoldást nem tudom...:-((((((-az előző válaszoló-
2008. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kell folyamatosan mindenkinek mozognia, lehet úgyis, hogy csak egy ember mozog. mi próbáltuk már úgy is, hogy belső kör, meg külső kör, és csak a külső körben van üres szék, és akkor folyamatos forgás, stb. És nincsenek egymás mellett a székek
2008. dec. 4. 18:26
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy próbáltok segíteni :)
2008. dec. 4. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy teljesen értem....de hátha:

A,Ha tetszőleges helyzetbe, akkor egymásra is rakhattok két-két széket..amire nem lehet ülni.

B,Körbe is rakhattok egy csomó széket egyet(v. többet) meg középre, amihez nem lehet hozzáférni.... a tanárét elfoglalhatjátok.

C, Csináljatok valami érdekeset,amit nem lehet ülve tenni...vonjátok be a tanárt...hogy ne leülni akarjon.

D, Alakítsatok ki egy 'ciki' a leülés :))...hangulatot.

2008. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!