Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell a suliba számítógép...

Miért kell a suliba számítógépen dolgozni? Miért nem lehet úgy minden mint régen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom.

Régen nem kellett csoportba ülni nem volt számítógépezés és egyáltalán miért kötelező elsőnap körbeülni és elmondani hogy mi történt a nyáron?Meg kötelező játszani. Nem tudom ki találta ki de szernitem hülyeség.

Már úgy érzem szükségem van nyugtatóra.Meg sokszor piszkálnak.Utálom az osztálytársaim.Barátnőm sincs mert mind nyafogós.


2010. aug. 18. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit te tünsz nyafogósnak... Melleslge ha nem tolerálod a másikat, téged sem fognak. Valamit valamiért...
2010. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is utáltam az ilyet..! Mi közük van hozzá,hogy mit csináltam a nyáron???! Amúgy se vagyok valami beszédes! Próbáld kicsit lazábbra venni a dolgot!
2010. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

azért kell a suliban számitogépen dolgozni h ne maraggy hülye a programokhoz mer nem hinném h otthon nekiülsz pl adatbáziskezeléshez vagy táblázatkészitéshez és azért ez a mai világban már nem hátrány ha értesz máshoz mint az internethez meg a játékokhoz

az meg h körbeültök és elmondjátok h mi volt a nyáron az csak azért van h megtuggy vmit a másikrol ha már velük élsz az iskolában és sztem te elég antiszociális vagy ha minden osztálytársad utálod...lehet el kellene kezdened kapcsolatokat épiteni mind az osztály mind barátnö terén mer ha ilyen leszel nemsokra fogod vinni az életben sztem

kapcsolatok mindenhol kellenek

2010. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem írtad le, hány éves vagy, milyen nemű, meg milyen suliba jársz. Azt sem írtad le, hogy ezek a gondok eddig is gondok voltak-e a számodra, vagy csak most lettek azok. A suli még el sem kezdődött, miért van szükséged nyugtatóra?

A kérdést olvasva az az érzésem, hogy igazából nem a számítógéppel, vagy a "kötelező" játékkal lehet bajod, hanem úgy általában épp nem vagy jó passzban, és nem igazán jössz ki a világgal. Talán segíthet, ha leülsz egy csöndes sarokba és végiggondolod, valójában mi bánt...? Segíthet az is, ha tudsz beszélgetni valakivel, akiben megbízol. Ha nincs ilyen, esetleg kereshetsz szakembert, manapság már sok helyen lehet találni lelki tanácsadással foglalkozó embereket, szervezeteket.

Kívánom, hogy oldódjanak meg a gondjaid, és derülj jobb kedvre, mert a világ szép! Sok sikert!

2010. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!