Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinyitnak az...

Szerintetek kinyitnak az egyetemek április 7.-én vagy már az utolsó hónapban nem érné meg nekik?

Figyelt kérdés
Szerintetek kinyitnak az egyetemek az utolsó hónapban? Tudom hogy nem a prioritás elején vannak de nem tartom reálisnak hogy kinyissanak. Véleményetek? Ha nem is az utolsóban de vizsgaidőszakra?

2021. márc. 5. 11:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Vizsgaidőszakban
27 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaidőszakra lehetséges, de oktatás szerintem már nem lesz. De valószínűleg a vizsgák is online lesznek, hiszen ellenkező esetben megint megindulna egy csomó fiatal, plusz az oktatók, akkor ugye a termeket fertőtleníteni kellene... Túl sok macera lenne.
2021. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk még ezen a héten is voltak órák, amikre be kellett járni. Ha lesz lehetőség rá, tuti 2 hétre is visszahívnak. (Bár úgy hallottam, most nem 2 hétre tervezik az eddig jelenléti órák felfüggesztését, a május közepe még nagyon messze van - nálunk addig tart a szorgalmi időszak)
2021. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. márc. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!