Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikus könyvtáros...

Informatikus könyvtáros alapszakon hogy működik a tantárgyfelvétel?

Figyelt kérdés

Hány tantárgyat kell felvenni? És mikor? Vannak kötelezőek vagy mindet én választom?

Elsős leszek egyébként


2010. aug. 18. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez kb. mindenhol ugyan úgy működik (kivéve ha az iskola az első éveseknek megcsinálja az órarendet, mert van, ahol az első félévben nem kell nektek felvenni). Neptun vagy ETR van nálatok?

Minden képzésnek vannak kötelező kurzusai. Azt, hogy mikor van tantárgyfelvétel az ETR-ben tudod megnézni (ha Neptun van, akkor nem tudom, azt sose használtam), és ott látod is, hogy mik a kötelezők és mennyi van belőlük, milyen időpontokra vannak meghirdedtve, stb.

2010. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nálunk is ETR van, köszi a választ! : )
2010. aug. 18. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!