Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van levelező szak gyogytornasz...

Van levelező szak gyogytornaszaton?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok es ugye jön a fakt választás de a párom miatt nem akarok nappalira menni

Van levelezos szak?


2021. febr. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak nappalin van gyógytornász szak
2021. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Még csak tizedikes vagy, de már párod van? Amire egyetemre kerülsz, ötször szakítotok.
2021. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz nappalira menni a párod miatt? Ő már gyereket akar rögtön érettségi után, vagy mi? Egyetemistának lenni jó dolog, ha levelezőre mész már az első szakodon, kimaradsz egy halom dologból. Levelezőre általában azok mennek, akiknek már családjuk van, idősebbek, nem fontosak nekik annyira a szociális kapcsolatok olyan szempontból, hogy nekik már nem céljuk barátkozni az egyetemen. A pároddal lenni egyetem mellett is tudsz. És ahogy előttem írták, nincs levelezős gyógytornász képzés.
2021. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!