Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már volt internet és...

Aki már volt internet és kommunikáció vizsgán válaszolna? Nem baj az ha keresés közbe rámegyek ilyen oldalakra tapi.hu/ecdl/ecdl7. htm megoldások

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Baj,mert figyelik a géped.
2010. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha ki törölöm az előzményeket
2010. aug. 17. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy baj-e mert nekünk középsuliban kimondottan olyan dogánk volt hogy a neten kellett a megoldásokat megkeresni. Szerintem kérdezd meg a tanárt hogy lehet-e netet használni.
2010. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tegnap voltam, és ugye vannak elméleti kérdések: tűzfal, vírus, digitális tanusítvány etc. És én erre rákerestem, majd töröltem az előzményekből. Osztálytársam a vizsgáztató tanár szeme előtt keresett rá, és nem szólt semmit a tanárnő. De, hogyha egy keresési feladat van, és azt egy puska oldalról nézed ki, az nem feltétlen tetszik nekik, arról ne is beszéljünk, hogy megnézik, hogy milyen címszó alatt kerestél rá az oldalra, és kicsit gyanús lehet, hogy egyből a kellő oldalt ütötted be...
2012. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!