Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hány pontot szeretne...

Ki hány pontot szeretne elérni központi írásbelin?

Figyelt kérdés

Sziasztoook!!

2021ben akik írni fogják a központi írásbelit,hány pontot szeretnétek,

És hány pontot írtatok otthon eddig?

Kezdem: itthon legjobb 72p-->26p matek 46p magyar



2021. jan. 10. 16:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Nekem az itthoni legjobb 28 matek + 42 magyar, ott is ennyit akarok elérni minimum, de a 70 ponttal koránt sem vagyok megelégedve:((
2021. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Én mindenképp 80 pont fölött szeretném írni, mert egy nagyon erős gimi a cél. A matek változó, hogy hogy sikerül, mennyire tudom megoldani a szöveges feladatokat, ezért általában 35-42 pont szokott lenni. A magyar jól megy, nem aggódok miatta, 45-50 pontra szoktam írni. Sok sikert mindenkinek! :)
2021. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,nagyon remélem hogy mindannyiunknak jól fog sikerülni a felvételi,sok sikert mindenkinek😁✌
2021. jan. 21. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!