Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy tanári...

Jelentkeztem egy tanári állásra, aminek minden feltételének megfeleltem. Behívtak, nagyon elégedettek voltak, de sajnos mégsem engem vettek fel. Van valami lehetőség, hogy a nyertes pályázó anyagát megismerhessem?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, hogy nem-e egy "csókos" nyert? Milyen lehetőségem van megnézni egy másik jelölt pályázatát?
2010. aug. 13. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Niiiincs,hogy gondolod?

Te örülnél,ha a te anyagodat idegeneknek mutogatnák?Gondolkodj már...

2010. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Megvárod, hogy beálljon tanárnak, és megtudd a nevét -> IWIW -> írsz egy kamu emailt, hogy <????>megyei HR Istennyila Munkaerő kutatóktól vagyok és <?????>város önkormányzatával együttműködve a polgármesterük megbízásából szeretném a jelenlegi közszféra beosztására benyújtott pályázati anyagát elkérni kiértékelés, és statisztikai nemtudommi céljából... Nevét nem adjuk ki, blablabla... Köszönjük együttműködését!



Hátha elküldi.... :D


Amúgy szerintem ez titkos...

2010. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ez magánügy. Amúgy üdv a felnőtt állampolgárok sorában. Edződj. Az élet nem habostorta, 100 megpályázott állásból 1 jön be. Lehetnek még rajtad kívül alkalmasak.
2010. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanár létedre lehetnél morálisabb. Talán ezért nem te lettél a nyerő. ;)
2010. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nincs bennem harag, vagy méreg. Egyszerűen csak kiváncsi lettem volna, hogy tényleg rendben volt-e a másik pályázó, vagy az egész pályázat csak kamu volt, előre le volt játszva az egész. Mert ha igen, akkor ez is egyfajta korrupció!

Másik oldalról meg adtam be olyan helyre is, ahol nyilatkozatot is kértek, mondván hogy ha másik pályázó bele akar nézni az anyagomba, az kiadható neki! Ez lenne a korrekt szerintem... de hát Magyarországon élünk.

2010. aug. 13. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!