Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az általános iskolák zárása...

Az általános iskolák zárása 1-2 hétre van itthon is? ld Ausztria történése!

Figyelt kérdés

Bezárnak a bevásárlóközpontok és az iskolák is Ausztriában

[link]


A hírportál úgy tudja, az intézkedéseket szombat délután jelenti be Sebastian Kurz kancellár.


Az oe24 értesülései szerint az iskolák teljesen átállnak digitális oktatásra, csak az óvodák maradhatnak nyitva,


Orbán apánk azt mondotta a szájával, követik az osztrák történéseket és ami OTT VAN az LESZ ITT IS (1-2 hét lemaradással)

Maga az Újkádár mondotta...

Hát akkor fel van adva a lecke! Sógornál teljes zár, de általános is! (meg még bevásárlóközpontok.. de az más téma)


2020. nov. 13. 14:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehetséges. Egyébként mit érdekel téged az általános iskola?
2020. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

mert kíváncsi leszek, ha bezár az (az is!!) akkor mi lesz a duma a sok "nem zárunk be" gyökér részéről....


mert eddig azt pofázták nem zárunk be.... majd amikor a középsuli bezárt az volt a duma hogy jóóóóóó de nincs teljes zár.... hát most lesz.

kíváncsi vagyok most mi lesz a kimagyarázó mentő eltáncoló duma?

2020. nov. 13. 14:38
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy az általános iskolák is bezárnak, mivel ahogy te is mondtad Orbán nyilatkozta, hogy Ausztriát követjük.
2020. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

na mi van ennyire változott a paradigma? ha eddig kiejtettem a számon hogy bezárnak a sulik mindenki nekem zúdult hogy troll hazug honnan tudod rémhír nem zárnak be méééééé zárnánka be, nem hatékony a digitális stb stb



nem zárnak be!


Most 1 hét eltelt és? most meg mindenki szuperbölcs lett és indokoltnak látja a zárást?

2020. nov. 13. 14:48
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok. Én mindig az mellett voltam hogy zárják be a sulikat, mert sok volt a fertőzött. Látom jó sok szidást kaptál 😂😂😂
2020. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
"az mellett" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"Én mindig az mellett voltam hogy zárják be a sulikat, mert sok volt a fertőzött. Látom jó sok szidást kaptál "


naná persze! most mindenki ezt monjda, 1 hete meg még feljelentéssel fenyegettek rémhírterjesztésért.....

2020. nov. 13. 14:53
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Jolvan akkor pofázzál xD szerencsétlen xD
2020. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
*mondja
2020. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj az ezotéria csoportba. Ott lehet jósolni és nem fognak leoltani sem.
2020. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!