Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egyetemen az én szakomró...

Ha az egyetemen az én szakomról csak Ausztriába lehet kimenni Erasmus-szal, én viszont máshova szeretnék, akkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az egyetemnek vannak spanyol kapcsolatai, oda szeretnék inkább menni, de oda csak más szakosokat engednek eddig. Vagyis más szakosoknak van kiírva az a pályázat. Akkor megoldható lenne valahogy, hogy én az én szakomról kimehessek Spanyolországba? Hisz a kapcsolat a másik egyetemmel megvan, illetve azon az egyetemen is folyik ez az oktatás, amiben én részt veszek! Akkor is lehetetlen az ösztöndíj? Csak másik egyetemre való átjelentkezéssel menne?
2010. aug. 8. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak olyan suliba mehetsz, amellyel a te sulidnak _Erasmusos_ szerződése van.
2010. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csak az én sulimnak van szerződése spanyol sulival, csak nem az én szakomról küldenek ki embereket. Én közgazdaságira fogok járni, és abban a kini suliban is van közgáz képzés. Nem is értem, akkor miért nem engednek ki.
2010. aug. 9. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!