Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az élet egy sport...

Milyen az élet egy sport egyetemen?

Figyelt kérdés

Üdv! Most fogok érettségizni másfél hét múlva(Erdélyben élek),ha sikerül akkor szeretnék egyetemre menni,sport szakon. Erről elég kevés infót hallottam/olvastam így nincs egy összképem arról mennyire vészes ez. Aki oda jár/járt annak milyen tapasztalatai vannak? Milyen tantárgyak? Mennyire nehezek? Vizsgák mennyire "embertelenek?" Mert olvastam,hogy vannak egyetemek,nem pont ezen a szakon ahol nagyon húzósak a vizsgák A nagyváradi "Universitatea din Oradea" egyetemre mennék,mivel ez a legközelebbi és haza is tudnék járni mivel durván 40 km-re van a várostól ahol élek.

Persze minden egyetem más de mégis milyen sport egyetemen tanulni?



2020. jún. 11. 13:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!