Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptemberben kezdem az...

Szeptemberben kezdem az egyetemet. Érdemes már most keresni diákmunkát, amit csak szeptembertől tudok elvállalni?

Figyelt kérdés
Hétvégente dolgoznék egyetem mellett, van rá lehetőség a diákmunka szövetkezeteknél, (pl. Meló-diák) hogy már most adjanak olyan munkát, amit csak szeptembertől tudok elkezdeni? Vagy majd csak szeptembertől próbálkozzak ezzel? :/

2020. jún. 3. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd szeptemberben. Most amúgy is kevesebb diákmunka van.
2020. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, hogy egyből tudjak kezdeni már akkor. Ne menjen ezzel az idő már szeptemberben.
2020. jún. 3. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy adnának olyan munkát, amit csak 3 hónap múlva tudsz elkezdeni. Gondolom más városban lenne az egyetem, és ezért jutott eszedbe. Sajnos a diákszövetkezet nem fog senkinek helyet tartogatni, pláne nagyobb (egyetem)városban, ahol bármikor találnak más embert, akik már biztosan ott élnek. Augusztus végén, szeptember elején próbálkozz inkább.
2020. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, diákszövetkezetnél főleg, esetleg ha duális képzésben mész de az megint.

Meg órarend függő, lehet hétvégén se tudsz dolgozni ha olyan a szak.

2020. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarok tolakodó lenni, de miért nem dolgozol most?

Diákként ha elmész pl Balatonra egy étterembe netto 1000/órás bérrel és csak annyit dolgozol amennyit egy diák dolgozhat (heti 5nap, 8 óra), akkor havonta van 160ezred. Így egyetem mellett nem kellesz annyit gürizned meg egyébként baromi nehéz egyetem mellett dolgozni. Készülnöd kell zh-kra, beadandókat kell írnod stb.

Szóval szerintem ha van lehetőséged dolgozz most vagy kétszer annyit, az egyetem alatt pedig lesz bőven más dolgod:)

2020. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most is dolgozom, csak nem ott, ahol a suli lesz.

De mindenképp dolgoznom kell még mellette így is sajna, legalább hétvégente, hogy legyen mindenre elég pénzem.


A mostani fizumból is persze teszek félre, amennyit tudok.

2020. jún. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!