Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákmunka. Megtehetik ezt?

Diákmunka. Megtehetik ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit felidegeltem magam ezen az eseten: beregisztráltam a egy diákmunka közvetítő céghez. Klasszikus gépsori munkára jelentkeztem, jövőhéttől, éjszakász műszakra. Már az elmúlt héten is hívogattak az irodától, hogy menjek be másnapra dolgozni, de nem tudtam menni mert nyaralni voltam. Fél órája hívott az irodából egy nő, hogyha holnap nem megyek be dolgozni, akkor búcsút inthetek a jövőheti munkának is. Ezt megteheti? Nem voltam holnapra feliratkozva, még az éven nem dolgoztam ott egy napot se, jövőhéttől kezdtem volna. Ráadásul előtte egy nappal szóltak a munkáról, és holnap hétvége van, sokan terveznek más programot. Azzal indokolta a nő ezt, hogy sokan visszamondják a munkát.

Mit tudok csinálni?


2010. júl. 30. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Én olyan úgy dolgozok, hogy reggel 11-koe vagy 12-kor szólnak, h 1-re vagy 2-re lehet menni aznap. Szal neked még előbb szólnak mint nekünk.
2010. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor még jól is jártam. Most várom hogy hazaérjen apukám, hogy mi legyen, mert a bejárásom csak jövőhéttől lett volna megoldva.
2010. júl. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!