Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A történelem tanárom miért...

A történelem tanárom miért mond nekem ilyeneket? Befolyásol?

Figyelt kérdés
Én erősen anarcho-kommunista, antifa akciós vagyok. Az egyik legjobb történelmes. Azt mondta hogy ha rá hallgatok, akkor ne legyek antifa, mert ezok becstelenek és hazaárulók. Ezen én nagyon meg vagyok sértődve. Igen, internacionalista vagyok. A becsület napja is egy szmét náci megemlékezés, ami ellen mindent meg kell tenni, mert a nácik mindenhol ott vannak. Azt is mondta hogy aki a becsület napja ellen van, az becstelen lesz, mert szerinte ezek a nácik, akik kitörtek hősök voltak. Miért van ennyi fasiszta?

2020. máj. 11. 10:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
A tanarod egy konzervativ polgari jobbos.. az atlag töri tanár, ne is.törödj vele
2020. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Inkabb olvass politikai temaban, kepezdd magad, keress hasonloan gondolkozo embereket.
2020. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!