Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy Mechatronika Mérnök...

Egy Mechatronika Mérnök mennyit keres kb? Nagyon nehéz szakma?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk matekból kb. 3-as vagyok fizikából 4-5. Érdekel az elechtronika és a fizika. Van jövője ennek a szakmának? Lassan jön pályaválasztás és ez szimpinek tűnik.
2010. júl. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

van bizony jövöje

még borsodban is 130 a kezdő fizu,és ez borsod és kezdő...

dunántulon a kezdő is 200,1-2 év tapasztalattal meg amennyit nem szégyellsz kérni...

2010. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A matek 3 középiskolában elég gyenge. Egyik volt osztálytársam oda jár BME-re, 95%-os emeltet írt matekból, és az egyetemen meg analízisből eléggé megszenvedett a kettesért. Jól gondold meg.
2010. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mihez kezdjek. Idén belehúzok a Matekba. Ehhez a szakmához nagyon kell a Matek?
2010. júl. 27. 22:01
 4/6 Silber ***** válasza:
100%
Természetesen nagyon kell. Mérnök, így komoly matematikai alapokkal kell dolgoznia egész életében. Én négyes voltam matematikából középiskolában, most megcsináltam az analízis I-II-t az egyetemen. De nagyon megszenved érte az ember. Azt mondom, hogy nagyon gyúrj rá.
2010. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is mechatronikára járok és engem nem a matek izzasztott meg, hanem inkább a mechanika, mechanizmusok, szilárdságtan...ezek a gépészeti tantárgyak. Az imént említett tantárgyakhoz kell a geometria meg az algebra is az analízis mellett. Nameg a fizika.

Ha szereted startolj rá, tényleg nagyon érdekes.

2010. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na végűl hova mentél mert engem is érdekelne?
2012. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!