Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Híres a Semmelweis Egyetem?...

Híres a Semmelweis Egyetem? Jó sulinak számít? Mennyire nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Én majd csak jövőre fogok érettségizni,de már most nézelődök az egyetemek között,hogy hová jelentkezzek majd:)
2010. júl. 25. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leghíresebb az orvosi egyetemek közül. Jó iskolának számít. Az orvosik közül ide a legnehezebb bejutni, nézd csak meg a ponthatárokat.
2010. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó suli, a legjobb orvosi. Én most érettségiztem és felvettek:D szóval nem lehetetlen, inkább benn maradni nehéz, pl. orvosin első 3 év állítólag nagyon húzós, ha ilyen pályára mennél, készülj fel, hogy nem csak a bejutáshoz kell rendesen tanulni, hanem utána is.
2010. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Jó suli, igen. De az orvosik között nincs igazán különbség, szóval hülyeség azt állítani, hogy a "legjobb". Ugyanolyan híres a többi is. Csak nehezebb bejutni, mert oda többen jelentkeznek. De ennek inkább az az oka, hogy Bp-n van.
2010. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
ugy kb 20 ponttal több kell az orvosi szakjára mint a többi egyetemen (idén)
2010. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!