Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Albérlettel kapcsolatban...

Albérlettel kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Mivel nem szeretném minden pénzemet az albira költeni, úgy gondoltam, hogy jobb, ha többen (3-4en) összejövünk mondjuk egy 2 szobás lakásba (ha tágas). Az lenne a kérdésem, hogy mennyire para ha egy szobában ketten vagyunk? Természetesen nem egymás nyakán, de mégis kiváncsi lennék.
2010. júl. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kétszemélyes albérlet eléggé kicsi. Főleg, ha olcsót keresel.

Azért ha ilyen kicsi helyen 4-en vagytok, az előbb-utóbb konfliktushoz vezet, szóval érdemes lenne meggondolni. A tanulás meg kitudja, hogy hogyan menne.

Bár lehet, hogy a koleszok többsége is ilyen...

2010. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nagyobb szobában gyakran laknak ketten, általában csak a kisszobában/félszobában szokott egy valaki lakni. Én laktam már így pár éve, nem volt vészes. Igaz, akkor nem egyetemista voltam, én dolgozni mentem más városba, szobatársam meg egyetemre járt. Nem lettünk olyan hű de jó barátnők, de jól elvoltunk egymással. Este olykor beszélgettünk, adtunk kölcsön egymásnak olvasni valót, néha ruhákat is cserélgettünk, szóval végülis jóban voltunk, csak azért nem lettünk akkora barátnők, nem jártunk együtt bulizni vagy ilyesmi, de nem volt gondunk azzal, hogy egy szobában vagyunk. Ha valamelyikünk csöndet akart, akkor a másik is elfoglalta magát csöndben, ha valaki társaságot hívott, azt megbeszéltük előre, ebből nem volt para.

Egyetlen dolog lehetett volna problémás, ha valamelyikünknek feljött volna a barátja, azért úgy nemi életet élni necces, hogy a szobában van mégvalaki. De nálunk ez sem volt gond, mivel én ugye tényleg nem úgy mentem oda, hogy suliba, és hetente hazajárni, hanem dolgozni, pénzt keresni, ezért nem is költöttem a keresetem hazajárkálásra. Én ott voltam hétvégén is, a lakótársam meg hazament, ilyenkor enyém volt a ház. Őt meg én nem zavartam, mert hétköznap későig dolgoztam, hajnali kettő-három előtt nem értem haza.

2010. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi negyen laktunk, egy masfel szobas lakasban alberletben. A kisebb szobaban a ket csaj, testverek voltak, igy nem
2010. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt a valasz vege: Mi negyen laktunk, egy masfel szobas lakasban alberletben. A kisebb szobaban a ket csaj, testverek voltak, igy nem volt gond. A nagyobbik szobaban pedig en voltam es egy masik lany, de mi mar mind ismertuk egymast elotte, egyaltalan nem volt semmi problema. Meg lehet osztozkodni a lakason, ha pedig nem tudsz tanulni, mert elvonjak a figyelmed,el lehet menni a konyvtarba. Persze a legtobb baj a furdoszoba hasznalattal van, de ha turelmesek es alkalmazkodok vagytok, egy ido utan kialakul a rend, milyen sorrendben jartok be, es abbol sem lesz baj.
2010. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!