Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi egyetemi vizsgára mehetek...

Jogi egyetemi vizsgára mehetek szürke öltönyben?

Figyelt kérdés
Fekete vagy szürke öltöny?

2020. jan. 20. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem számít az öltöny színe az általad írtak vonatkozásában. Én sok éve úgy jartam, hogy a meg nem nevezendo egyetem Nemzetkozi Jogi Tanszéke kiírta, hogy “a tanszék a vizsgát nem tekinti ünnepi alkalomnak”, és ezért (a nagy melegre tekintettel) könnyedebb ruhában is lehetett menni. Én egy irasbelirol mentem ugyanaznap nemzetkozi jogra egy izompolo rövidnadrág komboban. (Akkor meg nem volt divat ez az egy nap két tárgyból vizsgazunk dolog). A gond az volt, hogy az egzaltalt adjunktus nem olvasta a kiírást, és végig meresztgette a szemet, és láthatóan hülyének nezett, holott o nem volt képben a saját “tanszekuk” felől.
2020. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy az öltöny színe. A lényeg, higy elegáns legyél a szóbelin. Az írasbeliken meg mindegy, ott kényelmesen legyél.
2020. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sárgát, vagy rózsaszínt én a helyedben skipelnem😆.
2020. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" Azért a sárgát, vagy rózsaszínt én a helyedben skipelnem😆."


Nana!! A narancssárga éppen bejöhet! :)

2020. jan. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Menjél melegítőben no meg zokni+szandál kombóban.
2020. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: Ha az ELTE-re jár, akkor inkább vörösbe, ha már...
2020. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!