Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki kapott még rajtam...

Valaki kapott még rajtam kívül, az educatio ( felvételit intéző) kft-től levelet?

Figyelt kérdés
Szerintetekesélyesn hogy a felvételi eredmény van benne?
2010. júl. 20. 18:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szent tehén!
2010. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az évezred kérdése, de komolyan. :DDDD
2010. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Örülök hogy valakit feldobhattam vele. Én egész nap dolgoztam. Legalább ti mosolyogtok :P
2010. júl. 20. 21:20
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Felülmúlhatatlan :D

1) nem emlékszik, mit ír alá

2) nem emlékszik, mit ikszel be

3) nem tud írni

4) feltételezi a lehetetlent

5) babonás/rituálés marhaságok

6) a fenti ötöt még meg is magyarázza... XD

2010. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

És a legjobb az, hogy nem nyitja ki a levelet, hanem feltesz egy kérdést, hogy mi lehet benne... xDDD

Sírógörcs. :D Láttam már jó sok hülye kérdést ezen az oldalon, de ez felülmúlhatatlan. :D

2010. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Elhúzhatsz édesbe. Nem tudom te mitszólnál egy egésznapos 40fokba történő címerezéshez ;) Utána meg megkapod azta kibas-ott levelet amit egész évben vártál, elkezd dobogni a szived hulla fáradtan. ráadásul igen babonás vagyok. Huha de ciki, msot akkor égessetek el mert pluszba boszorkánykodok is:D Vicc te vagy a vicc és rajtad kéne sírva röhögni.


A helyesírásom eg pont neked nemkéne osztani zöldfülű.Hidd el hogy többször indultam helyesírás versenyen is..de msot legyünk ovisok és verjük iylen sz*rokra magunkat. ;)


Vicc ez az oldal komolyan, semmi tolerancia, lehet énis ingerült voltam de mit kell nekemugrani? A tököm kivan a retkes nappal, én egésznap hajtok 8biztos amúgy másis)..Igen nem vagyok 100%osan egész már így estére, de még ez kib.szott jol esett. Rugjatok még belém. Nembaj ;) Ramélem titeket se vesznek fel. Mert ti aztán nem értemlitek emg az biztos.

2010. júl. 20. 21:29
 17/21 A kérdező kommentje:

érdemlitek..a többit meg javítsátok ki, semmi helyesírási hibám nicns max gépelés meg max hosszú betüket néha röiddel írom, gyorsaság kedvéért. Az megint msá hog ynem éri meg gyorsan pötyögni h haolvashatatlan.


Egyébként örülök hogy mindenki itt akad ki nálam. Elhiszem h mindenki izgul.

2010. júl. 20. 21:33
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ti?

Egy szóval nem kívántam neked azt, hogy ne vegyenek fel, de köszönöm szépen a jókívánságokat... -.-

A kérdésed meg csak szimplán megnevettetett, mert egyszerűen olyan is...

2010. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Attól mgét udsz f*szparaszt lenni. én nem azt mondom hogy szólj hozzám ekdvesen, de nelegyél taho.


Ebbe az irásos dolgoba cska azért kellett belekötni, hogy legyne mivel szívni a vérem, holott szerintem az emberek fele elgalább úgy ír, hogy néha vagy leginkább nem használ ékezetet. Ennyi. A mellé pötyögés meg lehet azért is van mivel 2xesére van durranva az ujjam.De biztos volt mrá veletek is olyan. Nagyvárosiak.


Mindegy, sok szerencsét.

Üdv, a jövő sza-ros értelmiségie.

2010. júl. 20. 21:40
 20/21 A kérdező kommentje:
-i -.-
2010. júl. 20. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!