Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem megyek be...

Mi történik, ha nem megyek be az elsősegély tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó, hogy ma kezdődött el az elsősegély tanfolyam, de én nem tudtam bemenni rá.Ilyenkor mi történik?Vennem kell egy plusz órát,vagy új időpontokat kapok?Az elsősegély ára még nincs kifizetve.
2010. júl. 19. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
én összesen ha 2 órán voltam :) nem volt belőle semmi. bár érdemes bemenni mert azért ott gyakorlatban is bemutatják a dolgokat, nekem egyik ismerősöm mutatta meg.na meg persze megtanultam a tételeket. utána simán levizsgáztam
2010. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amondó vagyok tök felesleges befizetni a tanfolyamra. Anyagot már tudsz a netről is szedni, a gyakorlati részét pedig bármely mentőállomáson szívesen megtanítják neked. Cserébe esetleg adhatsz valami édességet vagy bort jelképes ajándékként.

Én anno voltam tanfolyamon is, de a mentőállomáson sokkal jobban magyaráztak és jobb is volt gyakorolni. A vizsga sem volt vészes.

2010. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem voltam egyik órán a 3-ból. Oktató azt mondta, semmi probléma nincs belőle. Vizsgám is sikerült, minden gond nélkül. :))
2010. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!